Політика конфіденційності

Політика конфіденційності та умови користування сайтом Стірочка.com.ua

1. Адреса сайту Стірочка.com.ua: https://stirochka.com.ua/. Стірочка.com.ua – унікальний авторський проект про прання. На сайті ми зібрали максимум корисних порад з будь-яких «пральних» питань. Сайт виконує виключно роль носія інформації. Ми публікуємо цю політику конфіденційності та умови користування сайтом  https://stirochka.com.ua/ з метою уникнення будь-яких непорозумінь і конфліктів з відвідувачами. Якщо ви вважаєте що матеріали на сайті порушують чиїсь права, зв’яжіться з нами, і матеріали будуть відкориговані або видалені.

  1. Відвідувач сайту https://stirochka.com.ua/ не повинен впливати і втручатися в його роботу або отримувати доступ до інформації, опублікованої на сайті, інакше, ніж через стандартний інтерфейс.
  2. Передрук та інше використання матеріалів, які розміщені на сайті, дозволяється лише з посиланням на https://stirochka.com.ua/. Для інтернет-видань (web-сайти) — обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Активне посилання має бути розміщено не нижче 2 абзацу на відповідну сторінку публікації на сайті https://stirochka.com.ua/.
  1. Відвідувач, використовуючи даний сайт, повинен дотримуватися норм чинного законодавства України, а також умови користування сайтом. Якщо адміністрація сайту виявить порушення відвідувачем при використанні сайту або законодавства, або умов користування сайтом, вона може призупинити або повністю закрити відвідувачеві доступ до сайту.
  2. При створенні власного контенту на сайті https://stirochka.com.ua/ (заповнюючи форму коментарів), користувачеві забороняється будь-яким чином ставити під сумнів територіальну цілісність України, закликати до насильницької зміни державного устрою, вести пропаганду насильства, гендерної, расової нетерпимості, а також до нетерпимості і дискримінації на основі сексуальної орієнтації особистості. Також забороняється використовувати в коментарях нецензурну лексику. У разі недотримання цих умов користувачу може бути закритий доступ до можливості коментування, або до сайту в цілому.
  3. Збір та використання персональних даних. Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікована. Відвідувачу на сайті https://stirochka.com.ua/ може бути запропоновано ввести персональні дані, зокрема ім’я, адресу електронної пошти. При реєстрації на сайті https://stirochka.com.ua/ відвідувач дає згоду на обробку своїх персональних і реєстраційних даних. Якщо відвідувач приймає рішення надати свої персональні дані, він тим самим, дає згоду на передачу та зберігання цих даних. https://stirochka.com.ua/ залишає за собою право збирати дані про відвідування сайту або з’єднання, які проходять через сайт. Дані відомості можуть містити інформацію про під’єднання до Інтернету, трафік та тривалість роботи користувача в мережі Інтернет. https://stirochka.com.ua/ залишає за собою право зберігати персональні дані протягом необмеженого часу. За допомогою системи Google Analytics https://stirochka.com.ua/ збирає статистику про відвідування сайту, таку як інформація про відвідувані сторінки, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, країни походження відвідувачів, а також інформацію про спосіб заходу на сайт і т.д. Жодне з цих дій не пов’язане з відвідувачем особисто і вимірюється тільки в сукупності. https://stirochka.com.ua/ не продає, не обмінює і не здає в оренду особисту інформацію користувачів. https://stirochka.com.ua/ може містити посилання на сайти, які йому не належать. https://stirochka.com.ua/ має право надати будь-яку особисту інформацію відвідувачів сайту https://stirochka.com.ua/ на вимогу правоохоронних органів, за рішенням / постановою суду або в рамках інших законних процедур у відповідності з чинним законодавством України.
  4. https://stirochka.com.ua/ не несе відповідальності за упущену вигоду або втрачений прибуток, недоотриманий дохід, втрату даних або будь-які інші збитки відвідувачів сайту https://stirochka.com.ua/, якщо такі виникли при користуванні сайтом. https://stirochka.com.ua/ не гарантує і не стверджує, що використання матеріалів, які публікуються на сайті https://stirochka.com.ua/ не зашкодить інтересам третіх осіб або майну третіх осіб. https://stirochka.com.ua/ здійснює всі можливі заходи для того, щоб вся інформація на сайті https://stirochka.com.ua/ була максимально достовірною. Проте не бере на себе відповідальність і не гарантує, що надана інформація і дані є точними, об’єктивними і актуальними на момент перегляду. 10. Авторські публікації і колонки, які містить сайт https://stirochka.com.ua/, є точкою зору їх авторів. https://stirochka.com.ua/ не несе відповідальності за точність, об’єктивність і актуальність інформації, опублікованої на сайті https://stirochka.com.ua/ з посиланням на інші ЗМІ. Відвідувачі сайту не мають поширювати, змінювати, передавати, будь яким чином використовувати інформацію сайту https://stirochka.com.ua/ для будь-якої публічної або комерційної мети без письмового дозволу . Відвідувачі повинні дотримуватися всіх авторських прав та інших приписів про власність на завантажені і / або копійовані матеріали.
  5. Відвідувачі сайту беруть на себе відповідальність за всі ризики, які виникають при використанні сайту https://stirochka.com.ua/. У межах, які максимально дозволяє закон, https://stirochka.com.ua/, ні будь-яка інша сторона, залучена в створенні, виробництві або обслуговування сайту https://stirochka.com.ua/, не несе відповідальності за прямі, непрямі або випадкові збитки, які коли-небудь заподіювалися, і які були викликані тим, що відвідувач мав доступ до сайту https://stirochka.com.ua/, користувався ним або сподівався на нього, навіть якщо https://stirochka.com.ua/ попереджало відвідувача про можливість таких збитків і втрат. 15. При роботі з сайтом https://stirochka.com.ua/ відвідувачеві не надаються права на інтелектуальну власність ні на сайт, ні на його утримання або на використання будь-яких елементів брендингу або логотипів сайту. https://stirochka.com.ua/ залишає за собою право переглянути цю політику конфіденційності та умови користування в будь-який час. 17. Якщо ви відвідали цей сайт, ви автоматично погоджуєтесь з цією політикою конфіденційності та умовами використання ресурсу. Якщо ви не згодні з даною політикою конфіденційності та умовами конфіденційності, ви повинні залишити сайт.