Як почистити уггі в домашніх умовах

Сьогодні австралійські угги вважаються найбільш практичним і зручним взуттям. Вони теплі, легкі та зручні, але підходять для сухих зим. В нашому кліматі часто виникає необхідність у чистці і пранні угг. Як почистити уггі в домашніх умовах ви можете дізнатися з нашої статті.

Читайте статтю російською мовою

Уггі можна прати руками, у пральній машинці та використовувати суху чистку. Вибір методу залежить від матеріалу, з якого зроблена поверхня чобітків. В будь-якому випадку пріоритетним є суха чистка. Далі йде ручне прання, а допомогою машинки користуються ті, хто не боїться ризикувати.

Чобітки, які зроблені з натуральної замші, виробники категорично не радять пхати до барабану.Як почистити уггі: суха чистка угг

Перед тим, як чистити угги, їх варто добре просушити. На забруднені місця насипте тальк та залиште на 5-6 годин, потім зчистіть сухою щіткою.

Ще одним методом є використання крохмалю і бензину. Змішайте їх в рівних кількостях і нанесіть на плями на 30 хвилин. Після, “кашу” видаляють з поверхні вологою тканиною. Після висихання, чобіт потрібно ретельно відполірувати і видалити залишки крохмалю.

Читайте також: Як почистити дублянку, як почистити замшеву куртку

yak pochystyty uhhy

Фото: infouborka.ru

Як почистити замшеві угги з допомогою хліба

Почистити уггі від незначних забруднень вам допоможе хліб. Для темних чобіт візьміть житній хліб, а для світлих – пшеничний. Забруднення слід протирати м’якушем по кругу. В цьому випадку хліб виконує роль губки, і вбирає в себе всі забруднення.Як почистити замшеві угги від солі і плям

Розчиніть трохи оцту у воді, змочіть у цьому розчині м’яку щітку чи губку і протріть забруднення. Сильно щіткою не надавлюйте, щоб не пошкодити замшу. Потім ще раз протріть поверхню мокрою губкою стираючи залишки оцту.

Як почистити угги: волога чистка

До вологої чистки відноситься ручне та машинне прання. Але прати чоботи слід з особливою обережністю, щоб не пошкодити верх.

yak pochystyty uhhy

Фото: ugg.com

Як прати уггі руками

Перед тим, як чистити угги вручну, набийте носок чобота папером, аби під час прання не утворилося сильних заломів. Якщо уггі з овчини, то прання повинно бути лише ручним.

Якщо чоботи декоровані в’язаними елементами, то їх, за можливості, варто зняти.

Для прання краще використовувати спеціальний гель для взуття, або рідкі засоби. Господарське мило краще не використовувати, бо лужне середовище мила здатне зіпсувати зовнішній вигляд та колір виробу.

Розчиніть пральний засіб у воді та в отриманому розчині змочіть губку або спеціальну щітку і обережно потріть забруднення. Потім у цьому ж розчині можна обережно випрати чобіт.

Не тріть сильно поверхню та не скручуйте угг. Зайву воду після прання та полоскання стягніть долонями. Для сушки чобіт їх слід зафіксувати підошвою до гори, щоб стікала зайва вода. Це займе кілька годин.

Читайте також: Як прати взуття в пральній машині, чи можна прати кросівки в машинці

yak pochystyty uhhy

Фото: w2w.com.ua

Як прати угги в пральній машині

Якщо вас цікавить, як почистити угги за допомогою пральної машини, то мусимо вас застерегти, що справа ця дуже ризикована. Звісно, уггі можна спробувати випрати у пралці, але слід бути вкрай обережним. Пральна машина здатна сильно деформувати і зіпсувати взуття.

Якщо взуття сильно забруднене, попередньо обробіть проблемні місця розчином оцту у воді (1:1). Нанесіть суміш на забруднення  і залиште на 15 хвилин.

Використовувати пральну машину можна тоді, коли чобітки зроблені з штучних матеріалів або верх в’язаний. Перед пранням помістіть уггі у спеціальні мішки або чохли – кожен чобіт в інший. Пратися угги повинні одні.

Виставте делікатний режим прання та прохолодну воду (до 30 градусів). Віджим слід відключити, інакше взуття деформується. Використовуйте рідкі пральні засоби для вовни. Якщо користуєтеся пральним порошком, ввімкніть додаткове полоскання.

Як правильно сушити уггі

Правильна сушка є не менш важливою, ніж прання. Після того, як з чобота стекла зайва вода, його можна поставити на підошву. В носок чобітка напхайте паперу чи зім’ятих газет, а в халяви вставте пляшки. Це допоможе зберегти форму. Через деякий час мокрий папір замініть на сухий.

Сушити уггі потрібно при кімнатній температурі. Не використовуйте фен, батарею, конвектор чи інші джерела тепла. Коли взуття висохне, обробіть поверхню спеціальним водовідштовхуючим спреєм для замші.

Для того щоб розгладити ворс, можна скористатися спеціальною щіткою, призначеної для замшевої тканини. Такий підхід дозволяє повернути бархатистість.

Більше інформації про те, як почистити уггі дивіться у відео

Відео з каналу: Все о стиральных машинах

Головне фото: yak-zrobyty.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + 11 =