Як розпушити пуховик після прання

Пуховик – річ практична і тепла, яка не вимагає особливого догляду. Ми вже розповідали, як прати пухову куртку, а в цьому матеріалі ви дізнаєтеся, як розпушити пуховик після прання, якщо наповнювач все ж таки збився у грудки.

Читайте статтю російською мовою

Для того, щоб пух не збивався у грудки, пуховик потрібно правильно випрати. Це повинен бути делікатний режим прання, прохолодна вода, рідкий пральний засіб та кількаразове повторне полоскання. Про те, як прати пухову куртку в пральній машині і вручну читайте у нас на сайті.

Важливо розуміти, що у пуховику, тепло забезпечує не сам пух, а повітря, яке міститься між наповнювачем. Тому, якщо пух сильно зіб’ється пуховик вже не буде так гріти.

Навіть у найякісніших речах пух після прання може трішки збитися. І причина тут у самому пусі. Цих грудочок ви не помітите, та з часом вони об’єднаються у велику груду, розбивка якої вже потребує чималих зусиль. Тому, в будь-якому випадку радимо збивати пуховик, як подушку, після кожного прання.Як розпушити пуховик після прання

Iak rozpushyty puchovyk
Фото: you.cleaning

Бувають випадки, коли ви, начебто, зробили все правильно, а результат – все одно грудки пуху. Що ж робити в такому випадку? Є кілька методів, як розпушити пуховик після прання і повернути вашій куртці первісний вигляд, але не забувайте, що чим якісніша річ і чим густіше простьобування – тим менше наповнювач буде збиватися.

Огляньте пуховик одразу, як тільки вимете його з барабану. В деяких випадках причиною злипання пуху є не до кінця виполосканий пральний засіб. Не зволікайте! Стряхніть куртку кілька разів, а потім, покладіть назад до пралки і ввімкніть цикл полоскання.Як розпушити пуховик після прання руками

Розправити пух можна просто руками – це довга, монотонна робота, під час якої ви розтираєте кожен клубок пуху руками.

Покладіть річ на рівну поверхню, знайдіть утворені грудки і розтирайте їх між пальцями або долонями. Періодично струшуйте пуховик, щоб наповнювач розприділявся рівномірно.

Відео з каналу Micro Cluster Tech

Як врятувати пуховик після прання вибивачкою для килимів

Розпушити пуховик після прання можна звичайною вибивачкою для килимів. Повісьте виріб на вішалку (або покладіть на м’яку рівну поверхню) і обережно, не сильними ударами, вибийте по всій площі.

Читайте також: Чистка хутра в домашніх умовах: як почистити натуральну шубу

Для такої процедури пуховик повинен бути вологим. Якщо вибивати мокру річ – пух пошкодиться і почне вилізати через шви, а повністю сухий виріб розпушити дуже тяжко. Періодично перевертайте куртку та стряхуйте її. Вибивачку можна замінити на вішак.

Як розпушити пуховик після прання: ще кілька порад

Розправити пух у куртці можна за допомогою пилососу. Покладіть повністю суху річ у вакуумний пакет та викачайте все повітря. Потім зробіть протилежну процедуру – пакет слід накачати повітрям під зав’язку (допоможе насос чи реверсний пилосос. В крайньому випадку можна надути). Повторіть так кілька разів і все готово! Під дією тиску пухові грудки розпушаться. Вам залишиться лише добре збити пуховик.

Iak rozpushyty puchovyk
Фото: textiletrend

Як врятувати пуховик після прання з допомогою… морозу

Розпушити пуховик після прання допоможе мороз. Ще вологу куртку повісьте на вулицю на деякий час, можна на добу. Через мороз краплі води, що залишилися в наповнювачі замерзнуть і цим самим розпушать його. В такому випадку пуховик раз в декілька годин потрібно добре перетрушувати, щоб пух розподілявся рівномірно.

І наостанок. Розпушити пуховик можна у пральній машині. Для цього випрану і повністю суху куртку помістіть до пральної машини (можна додати кілька кульок для прання) і ввімкніть віджим.

Читайте також: Як почистити дублянку, як почистити замшеву куртку

Детальніше про те, як розпушити пуховик після прання в пральній машині дивіться у відео.

Відео з каналу Посад

Головне фото: mirnadivane

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =